24wrzesień2018

24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Rozrywka » separator » Akcje i konkursy » Dziś! Mini Maraton Igrzyska Śmierci w Kinie HELIOS!

Dziś! Mini Maraton Igrzyska Śmierci w Kinie HELIOS!

Już dzisiaj w 33 kinach sieci Helios w całej Polsce, Mini Maraton Igrzyska Śmierci. 

1383918193

 

 

Zagramy dwie pierwsze części ekranizacji powieści Suzanne Collins – Igrzyska śmierci, w tym premierowo W pierścieniu ognia.

Start: 22.11 godz. 22.00
Meta: 23.11 godz. 3.00

Zagramy:

  • Igrzyska Śmierci
  • Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia - Premierowo!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej.

Igrzyska śmierci

  • Od lat: 12, Czas trwania: 142 min.
  • Produkcja: USA [2012]

Reżyseria Gary Ross

Scenariusz Suzanne Collins

Obsada Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Isabelle Fuhrman, Woody Harrelson

Opis filmu

Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych.

 

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

  • Od lat: 12, Czas trwania: 146 min.
  • Produkcja: USA [2013]

Reżyseria Francis Lawrence

Scenariusz Michael Arndt, Simon Beaufoy

Obsada Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Jena Malone, Stanley Tucci, Toby Jones, Donald Sutherland, Willow Shields, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Lenny Kravitz

Opis filmu

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

 

Ceny biletów za całą noc w kinie: 
  • Promocyjny* 25 zł
  • Ulgowy 27 zł
  • Normalny 29 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 12.11.2013 r.