26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Rozrywka » separator » Akcje i konkursy » Przytulmy KONIN! – Bądźmy przyjaznym MIASTEM!

Przytulmy KONIN! – Bądźmy przyjaznym MIASTEM!

Milka wierzy, że świat wokół nas może być bardziej przyjaznym miejscem, jeśli tylko obudzimy w sobie delikatną naturę. ppppkoninkonin

 

Jak to zrobić? To całkiem proste! Wystarczy częściej okazywać sobie pozytywne emocje - uśmiechać się i przytulać.

Dlatego postanowiliśmy zorganizować niezwykłą akcję "Milka. Moje miasto się przytula" - chcemy razem wybrać najmilsze miasto w Polsce. Miejsce, w którym spotkamy życzliwych, przyjaznych i otwartych na siebie ludzi. Dołącz do akcji i pomóż swojemu miastu zdobyć tytuł "najmilszego miasta w Polsce".

Dlaczego warto wziąć udział?

Nieważne czy mieszkasz w wielkiej aglomeracji czy małym miasteczku. W naszej akcji wszystkie miasta mają równe szanse.

To, które zdobędzie tytuł najmilszego zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich znajomych. Pomyśl, czy nie fajnie byłoby 1 lipca obudzić się z taką myślą: "Mieszkam w najmilszym mieście w Polsce i to również moja zasługa ;)"? Dodatkowo w czasie akcji możesz wziąć udział w konkursach organizowanych przez nas wspólnie z radiem RMF FM i walczyć o indywidualne nagrody. Śmiało!!!

Niemal ośmiu na dziesięciu Polaków jest zadowolonych z miejsca, w którym mieszka i w ciągu ostatnich 20 lat odsetek takich osób wzrósł - wynika z badania CBOS. Co jednak decyduje o tym, że dane miasto jest przyjazne do życia? Oferta kulturalna i edukacyjna miasta? Infrastruktura drogowa? Porządek na ulicach? Możliwości zawodowego rozwoju? A może decydują o tym ludzie, którzy tworzą atmosferę miasta?

Pod hasłem "Milka. Moje miasto się przytula" 22. Kwietnia startuje plebiscyt, w którym Polacy po raz pierwszy będą mogli wybrać najmilsze miasto w Polsce. Jego wynik zależy od postawy mieszkańców miast, ich relacji z innymi, otwartości i życzliwości. Główną nagrodą dla miasta, które zdobędzie tytuł „najmilszego miasta w Polsce” jest ogólnopolska kampania promocyjna o wartości aż pół miliona złotych!

Oddawajmy głosy tu: http://www.fioletowastrona.pl/