24wrzesień2018

24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Rozrywka » separator » Akcje i konkursy » Kampania 2013 – dziś Narodowy Dzień Życia!

Kampania 2013 – dziś Narodowy Dzień Życia!

Tegoroczna kampania NDŻ poświęcona jest promocji ekologii płodności, czyli zdrowego stylu życia, który wpłynie na poprawę zdrowia prokreacyjnego Polaków. Zdrowie to, definiuje się, jako stan dobrego samopoczucia w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym. Dlatego planujemy przygotowanie katalogu kardynalnych porad, których stosowanie będzie działało profilaktycznie w tym zakresie. Drugim aspektem kampanii będzie przygotowanie standardów opieki nad kobietą, obejmującej planowanie rodziny i opiekę prekoncepcyjną. 

logo-NDŻ białe tło

Kierunek: dziecko - wystartowała kampania z okazji Narodowego Dnia Życia

24 marca już po raz dziewiąty będziemy obchodzić Narodowy Dzień Życia. Tym razem motywem przewodnim dnia jest promocja zdrowego stylu życia i szeroko rozumianej ekologii płodności, co ma wpłynąć na poprawę zdrowia prokreacyjnego Polaków.

Kierunek: dziecko!

Kampanię społeczną związaną z obchodami Narodowego Dnia Życia w 2013 roku  zamierzamy poświęcić promocji zdrowego stylu życia i szeroko rozumianej ekologii płodności, co ma wpłynąć na poprawę kryzysu demograficznego w Polsce. Nasze tegoroczne hasło to „Kierunek: dziecko”.

Źródło: www.dzienzycia.pl