infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Pożar samochodów w warsztacie samochodowym

piątek Wrzesień 20, 2019

19 września 2019 roku około godz. 22.30 konińscy strażacy zostali wezwani do pożaru samochodów w warsztacie samochodowym przy ul. Ślesińskiej w Koninie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pożarem objęte było pięć samochodów oraz kontenery
z częściami używanymi. Właściciel będący na miejscu podejmował próbę odstawienia samochodów narażonych na oddziaływanie pożaru przy pomocy wózka widłowego. Działania strażaków polegały na podaniu wody oraz piany na palące się samochody oraz kontenery. Równocześnie odsunięto pojazdy narażone na oddziaływanie pożaru. Na jednym z pojazdów znajdowały się dwie butle z powietrzem. Butle z powietrzem chłodzono wodą oraz kontrolowano temperaturę przy pomocy kamery termowizyjnej. Powyższe działania pozwoliły na ugaszenie pożaru oraz ograniczenie jego rozprzestrzeniania się na sąsiednie samochody. W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Chorzeń, OSP Ślesin i OSP Cukrownia Gosławice.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski, zdjęcia JRG Nr 1 w Koninie.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/pozar-samochodow-w-warsztacie-samochodowym">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
14
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: