infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

Pomóż Schronisku w Koninie w wiosennym sprzątaniu

piątek Marzec 8, 2019

Schroniska i fundacje opiekujące się bezdomnymi psami i kotami, w tym konińska, przygotowują się do wiosny. Każdy z nas może im w tym pomóc dzięki akcji „Wiosenne porządki u bezdomniaków”.

 Ta internetowa zbiórka środków czystości ruszyła właśnie na platformie www.dlaSchroniska.pl. Po okresie zimowym koce, wyściółki czy legowiska wymagają co najmniej prania, a często i wymiany na nowe. Dlatego też postanowiliśmy zainicjować na platformie www.dlaSchroniska.pl akcję „Wiosenne porządki u bezdomniaków”, które pomogą placówkom w przygotowaniu przestrzeni na cieplejsze dni - mówi Magdalena Jankowska, koordynatorka inicjatywy. W ramach projektu, poza środkami czyszczącymi i dezynfekującymi, internauci będą mogli podarować bezdomnym czworonogom też m.in. kocyki czy podkłady higieniczne.  Środki i akcesoria zbierane przez internet w ramach akcji „Wiosenne porządki u bezdomniaków” są podstawą, aby utrzymać higienę i dobry stan ogólny w placówkach takich jak nasza. Bez wątpienia pomogą nam też w przygotowaniu i zabezpieczeniu przestrzeni na wiosenny sezon – mówi Karolina Boruczkowska z Schroniska w Koninie.

Żeby wesprzeć bezdomne zwierzaki z Konina a w wiosennych porządkach wystarczy wejść na platformę www.dlaSchroniska.pl, kliknąć baner akcji i wybrać psa lub kota reprezentującego jedno z kilkudziesięciu schronisk lub fundacji uczestniczących w inicjatywie. W Schronisku w Koninie o taką pomoc prosi pies Orson. Jeśli nie będziemy mogli zdecydować się, które produkty podarować jemu i jego kolegom można też kupić „cegiełkę” o wartości 10 zł – zebrana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na zakup akcesoriów, które pomogą zadbać o komfort i bezpieczeństwo zwierzaków z wybranej placówki.

Akcja „Wiosenne porządki u bezdomniaków” na platformie www.dlaSchroniska.pl potrwa do końca marca.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/pomoz-schronisku-w-koninie-w-wiosennym-sprzataniu">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
9.4
°C
81
%
8
km/h
0.0
mm
0
cm
85
%
Nadchodzące wydarzenia: