20sierpień2018

20 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » separator pasja » Muzyka » ,,Piersi'' bez Kukiza?

,,Piersi'' bez Kukiza?

Jestem zmęczony konwencją "Piersi", więc nie będę ciągnął tego na siłę - napisał na "Facebooku" Paweł Kukiz, dotychczasowy wokalista zespołu.

Na profilu facebookowym "Kukiz i Piersi" pojawił się wpis z którego wynika, że Paweł Kukiz po 28 latach postanowił odejść z zespołu. - Podczas dotychczasowej naszej działalności, bywały chwile zwątpienia, ale przeważały te radosne i pozytywne, co zresztą obrazuje nasza twórczość. Obecnie przed nami najtrudniejszy jak dotąd czas. Po 28 latach współpracy Paweł postanowił nie występować już razem z zespołem "Piersi" - czytamy w oświadczeniu.

Muzycy zespołu zapewniają jednak, że "Piersi" będą nadal aktywne na polskiej scenie muzycznej. Pojawiła się także zapowiedź powstania nowej płyty. - Postanowiliśmy działać nadal i w chwili obecnej najlepszy polski detektyw poszukuje nietuzinkowej postaci, która wspomoże wokalnie zespół "Piersi", a my sami w pocie czoła pracujemy nad materiałem na nowy album - piszą muzycy.

Sam Paweł Kukiz w jednym z wpisów na Facebooku zapewnił, że także będzie kontynuował swoją muzyczną karierę. Dotychczasowy lider "Piersi" napisał, że ma już "wszystkie teksty" na nową płytę, którą zamierza wydać z Janem Borysewiczem. Kukiz zapowiedział również, że nadal będzie działał na rzecz ruchu Zmieleni.pl, który walczy m.in. o zmianę ordynacji wyborczej w Polsce.

źródło: worldtunes.pl

foto: kultura.gazeta.pl