20sierpień2018

20 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » separator pasja2 » Pozostałe » Odmień siebie w Nowym Roku II edycja

Odmień siebie w Nowym Roku II edycja

Już jest, już się zbliża, prawie do nas biegnie – II edycja projektu Odmieniamy Siebie.OS II

 

 

Z całą pewnością wielu z nas liczy na całkowitą metamorfozę - na to, że w nadchodzącym roku poprawią coś w wyglądzie, zrzucą parę kilo, zaczną się zdrowo odżywiać, nabiorą większej ochoty na uprawianie sportu…

Postanowienia noworoczne mają to do siebie, że bardzo trudno w nich wytrwać i tylko nieliczni posiadają wystarczającą silną wolę oraz możliwości, aby faktycznie o siebie zadbać.

Projekt „Odmieniamy Siebie” to szansa na spełnienie marzeń. To wyjątkowa oferta, która pozwoli trzem wybranym osobom zmienić życie. Zmienić siebie – przejść metamorfozę!

Projekt Odmieniamy Siebie postawił sobie za cel promocję zdrowego stylu życia i edukację w tym zakresie. Ideą tego przedsięwzięcia była bezpłatna 3 miesięczna metamorfoza 4 finalistów wybranych w drodze otwartej rekrutacji.

Przez trzy miesiące finaliści projektu ćwiczyli w klubie fitness pod okiem swoich trenerów personalnych. Codzienne posiłki po konsultacji z dietetykiem przygotowywała i dostarczała firma cateringowa. Równolegle z treningami uczestnicy poddawani byli zabiegom modelującym sylwetkę w salonie kosmetycznym. W finalnej części projektu każdy z uczestników oddał się w ręce stylisty, fryzjera, a całość uwieczniła profesjonalna sesja fotograficzna i filmowa. Galę zamykającą projekt poprowadziła znana aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia – Joanna Jabłczyńska.

Druga edycja projektu wzbogacona została o udział lekarza medycyny estetycznej, który poprzez swoje zabiegi dopełni końcowego efektu metamorfozy finalistów. 

Zgłoszenia do projektu wysyłać można poprzez formularz aplikacyjny na stronie www.odmieniamysiebie.pl