18październik2018

18 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » Człowiek do towarzystwa

Człowiek do towarzystwa

Po raz kolejny miłośnicy czworonogów mogą spełnić dobry uczynek i wesprzeć psy ze schroniska. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami  21 marca organizuje DogWalking. dogwalking

 

Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości osób, tak by jak największa liczba psów mogła spędzić czas poza terenem Schroniska- mówi Kinga Kijak, prezes konińskiego TOZ. Czeka na was ponad setka psów pragnąca spędzić z wami klika chwil poza kratami  boksu. Ubierz się więc na roboczo, przyjdź z chłopakiem, żoną, mężem, przyjaciółką lub przyjacielem, bratem, siostrą. Nie marnuj nadchodzących słonecznych dni i spędź czas na świeżym powietrzu umilając także czas tym, którzy przywykli doschroniskowej rutyny- zachęcają do udziału w DOG Walking organizatorzy akcji. Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwie trasy: trasę spacerową liczącą ok. 3,20 km oraz trasę biegową liczącą ok. 6,15 km. Każdy z uczestników otrzyma mapkę ułatwiającą orientację w terenie, z zaznaczonymi obiema trasami. Chętnych biegaczy wspierać będą członkowie Klubu Biegacza Wartko z Goliny. W czasie akcji będzie również prowadzona zbiórka karmy, smyczy, kocy  na rzecz podopiecznych Schroniska. Wystawione będą również puszki na datki.

Spacer odbędzie się 21 marca o 12.00. Chętni mogą zgłaszać się, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szczegóły akcji wraz z regulaminem są dostępne na stronie https://www.facebook.com/events/757355340950119