infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Noc Sylwestrowa w Koninie

środa Grudzień 5, 2018

Opera Light i Kobiety Świata oraz koncerty zespołów Golden Life i Karen’s Diet - tak zapowiada się Noc Sylwestrowa w Koninie. 
Tradycyjnie 31 grudnia odbędą się dwa koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 20.00 w hali Rondo. Artyści warszawskiej Opery Light wystąpią z programem Kobiety Świata. W centrum tego przedstawienia muzycznego jest kobieta i jej niezwykle barwne kreacje, występujące w utworach klasyki wokalnej: operowej, operetkowej i musicalowej. W spektaklu zobaczymy, kobiety, m.in. z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Ameryki i innych krajów, „ubrane” w charakterystyczne stroje  narodowe. Gra aktorska oraz oprawa kostiumów nadają przedstawieniu charakter show, łącząc w sobie dwa pozornie odległe bieguny muzyczne klasykę i rozrywkę.
Bilety na spektakl „Kobiety Świata” kosztują 20 zł i będą do nabycia od 12 grudnia od godz. 16.00 w Konińskim Domu Kultury.
Na tych, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok pod chmurką czekają dwa koncerty. O 23.15 na placu przed Konińskim
Domem Kultury grać zacznie koniński zespół Karen’s Diet z wokalistką Sylwią Dziardziel. Będą też życzenia noworoczne i toast za pomyślność w 2019 roku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golden Life znany z takich przebojów jak „Helikopter”, „Życie choć piękne tak kruche jest” czy „Wszystko to co mam”. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. Wstęp wolny!

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/noc-sylwestrowa-w-koninie">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
19
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: