infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Najlepsza nauczycielka z konińskiego ZSGE

niedziela Październik 6, 2019

Nauczycielka z Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych  w Koninie Marta Woźniak otrzymała wyróżnienie w Konkursie „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.

W Teatrze Wielkim  w Poznaniu odbyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Była to czwarta edycja konkursu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szkół i nauczycieli. Celem konkursu o tytuł Wielkopolski Nauczyciel Roku było uhonorowanie nauczycieli cechujących się entuzjazmem i pasją w pracy, kształcących i wychowujących dzieci i młodzież poprzez rozwijanie u nich poczucia odpowiedzialności, miłości ojczyzny oraz poszanowanie dla polskiego dziedzictwa kulturowego. Wyróżnienie ma promować pedagogów cieszących się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym, którzy swoją postawą i pracą mobilizują innych do działania, posiadając szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze, czynnie angażując się w rozwój szkoły lub placówki. Konkurs odbywa się z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.  Zwycięzcy konkursów podczas uroczystej Gali otrzymali  nagrody finansowe, wyróżnienia oraz pamiątkowe statuetki. Tegoroczną uroczystą galę uświetniły występy dziesięciu tenorów oraz Orkiestra Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/nau">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
1.1
°C
84
%
11
km/h
0.0
mm
0
cm
32
%
Nadchodzące wydarzenia: