infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

Nadszedł czas na przygotowania do sezonu BIKINI.

piątek Marzec 29, 2019

Czy wiecie, że w ciągu całego roku, to styczeń oraz wczesna wiosna, to rekordziści pod kątem przyrzeczeń odchudzania i zdrowej diety? Mało jednak osób wciela w plan swoje postanowienia, pozostając w haśle „od poniedziałku”.

Mało kto z nas wytrzymuje w tych postanowieniach, a grunt to dobry, przemyślany i realny plan. My w Yasumi stawiamy na kompleksowy, 5 tygodniowy specjalistyczny plan!

Mówi się, że realizacja planu, zaczyna się od dobrego planu. Jaki więc powinien on być, aby przyniósł rezultaty? W Yasumi stawiamy na cele, które określamy jako SMART (sprytne). To psychologiczna teoria motywacji i osiągania celu, która pierwsze litery wzięła od słów S-sprecyzowany, M-mierzalny, A-ambitny, R-realny, T-określony w czasie. Zastanów się jaki jest Twój cel i czy jest SMART?

W tym sezonie, aby ułatwić naszym pacjentom wytrwanie w swoich postanowieniach, wdrożyliśmy 5 tygodniowy, kompleksowy plan odchudzający. Zgodnie z zasadą SMART, po wywiadzie z klientem, analizujemy jego wagę i podstawowe pomiary antropometryczne. Wyznaczamy cel, który musi zostać osiągnięty w założonych 5 tygodniach. Z naszej strony jako Yasumi, klient ma kompleksową opiekę. Zarówno zabiegową, jak i motywacyjną. Kto z nas bowiem, już po pierwszych dniach zarzucał swoje postanowienia? Jesteśmy po to, by zagrzewać naszych klientów, do walki o lepszych siebie. W dalszej kolejności, przechodzimy do zadań specjalnych wśród których jest specjalistyczny, masaż odchudzający oraz endermomasaż.

Rozpoczynamy od  precyzyjnej i dokładnej analizy  za pomocą profesjonalnego urządzenia pomiarowego. Dzięki niemu klient dowiaduje się nie tylko jaką ma wagę, ale jaki procent jego ciała to tłuszcz, szczególnie ten niebezpieczny – wisceralny. Od wyznaczenia sobie punktu „O”, startujemy z programem odchudzającym. Opierając się na wywiadzie, wdrażamy dietę, która jest spersonalizowana pod każdego klienta. Jako, że stawiamy na zdrowe odżywianie, polecamy odpowiednią suplementację w postaci Active Weight Loss. Błonnika, który pozwoli nam na szybsze uczucie sytości i zmniejszenie objętości naszych posiłków. Można go stosować do jogurtów, kefirów czy sałatek. Ten suplement diety, klient otrzymuje wraz z pakietem startowym programu w cenie programu. Aby wspomóc jednak nasze wysiłki,  należy uruchomić nasze mięśnie.  I tu przechodzimy do specjalistycznych zabiegów.

Cały program opiera się o terapię skojarzeniową, czyli taką, która łączy w sobie różne techniki i urządzenia, dla wzmocnienia pożądanego efektu. W naszym autorskim programie łączymy intensywny masaż odchudzający, z technologią endermomasażu. Masaż, pozwoli na szybsze pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii. Jako, że wykonywany jest na napiętym mięśniu, już stymuluje nasze ciało do pracy. W połączeniu z pozostałymi elementami, to istna bomba odchudzająca. Masaż wymodeluje i wysmukli te partie, które są dla nas bardziej problematyczne. A BMS, endermomasaż, pomoże nam z kolei w pozbyciu się cellulitu i zmniejszeniu obwodów ciała. BMS pozwala na drenaż limfatyczny, która usuwa wszelkie obrzęki.  Dla osób, które chcą szybko schudnąć i ujędrnić ciało, polecamy terapię łączoną z elektrostymulacją oraz z sauną. Te zabiegi również nasz klient znajdzie w cenie programu.

Niedocenionymi, a wielce skutecznymi zabiegami są również masaże antycellulitowe, które stricte redukują nam cellulit i usuwają obrzęki. Dodatkowo napinają i uelastyczniają skórę, co jest szczególnie istotne, jeśli mamy dość dużo kilogramów do zgubienia, a nasza skóra jest pozbawiona jędrności.

Rozpoczynając z Yasumi w Koninie walkę o swoją wymarzoną figurę, każdy klient w ramach programu otrzymuje analizę i pomiar, suplementy diety, dietę redukcyjną i stabilizacyjną, seanse w elektrosaunie oraz pomoc i motywację na każdym etapie. Sukces bowiem naszych pacjentów, jest i naszym sukcesem.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/nadszedl-czas-na-przygotowania-do-sezonu-bikini">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
10.0
°C
89
%
8
km/h
0.0
mm
95
%