infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Nadszedł czas na przygotowania do sezonu BIKINI.

piątek Marzec 29, 2019

Czy wiecie, że w ciągu całego roku, to styczeń oraz wczesna wiosna, to rekordziści pod kątem przyrzeczeń odchudzania i zdrowej diety? Mało jednak osób wciela w plan swoje postanowienia, pozostając w haśle „od poniedziałku”.

Mało kto z nas wytrzymuje w tych postanowieniach, a grunt to dobry, przemyślany i realny plan. My w Yasumi stawiamy na kompleksowy, 5 tygodniowy specjalistyczny plan!

Mówi się, że realizacja planu, zaczyna się od dobrego planu. Jaki więc powinien on być, aby przyniósł rezultaty? W Yasumi stawiamy na cele, które określamy jako SMART (sprytne). To psychologiczna teoria motywacji i osiągania celu, która pierwsze litery wzięła od słów S-sprecyzowany, M-mierzalny, A-ambitny, R-realny, T-określony w czasie. Zastanów się jaki jest Twój cel i czy jest SMART?

W tym sezonie, aby ułatwić naszym pacjentom wytrwanie w swoich postanowieniach, wdrożyliśmy 5 tygodniowy, kompleksowy plan odchudzający. Zgodnie z zasadą SMART, po wywiadzie z klientem, analizujemy jego wagę i podstawowe pomiary antropometryczne. Wyznaczamy cel, który musi zostać osiągnięty w założonych 5 tygodniach. Z naszej strony jako Yasumi, klient ma kompleksową opiekę. Zarówno zabiegową, jak i motywacyjną. Kto z nas bowiem, już po pierwszych dniach zarzucał swoje postanowienia? Jesteśmy po to, by zagrzewać naszych klientów, do walki o lepszych siebie. W dalszej kolejności, przechodzimy do zadań specjalnych wśród których jest specjalistyczny, masaż odchudzający oraz endermomasaż.

Rozpoczynamy od  precyzyjnej i dokładnej analizy  za pomocą profesjonalnego urządzenia pomiarowego. Dzięki niemu klient dowiaduje się nie tylko jaką ma wagę, ale jaki procent jego ciała to tłuszcz, szczególnie ten niebezpieczny – wisceralny. Od wyznaczenia sobie punktu „O”, startujemy z programem odchudzającym. Opierając się na wywiadzie, wdrażamy dietę, która jest spersonalizowana pod każdego klienta. Jako, że stawiamy na zdrowe odżywianie, polecamy odpowiednią suplementację w postaci Active Weight Loss. Błonnika, który pozwoli nam na szybsze uczucie sytości i zmniejszenie objętości naszych posiłków. Można go stosować do jogurtów, kefirów czy sałatek. Ten suplement diety, klient otrzymuje wraz z pakietem startowym programu w cenie programu. Aby wspomóc jednak nasze wysiłki,  należy uruchomić nasze mięśnie.  I tu przechodzimy do specjalistycznych zabiegów.

Cały program opiera się o terapię skojarzeniową, czyli taką, która łączy w sobie różne techniki i urządzenia, dla wzmocnienia pożądanego efektu. W naszym autorskim programie łączymy intensywny masaż odchudzający, z technologią endermomasażu. Masaż, pozwoli na szybsze pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii. Jako, że wykonywany jest na napiętym mięśniu, już stymuluje nasze ciało do pracy. W połączeniu z pozostałymi elementami, to istna bomba odchudzająca. Masaż wymodeluje i wysmukli te partie, które są dla nas bardziej problematyczne. A BMS, endermomasaż, pomoże nam z kolei w pozbyciu się cellulitu i zmniejszeniu obwodów ciała. BMS pozwala na drenaż limfatyczny, która usuwa wszelkie obrzęki.  Dla osób, które chcą szybko schudnąć i ujędrnić ciało, polecamy terapię łączoną z elektrostymulacją oraz z sauną. Te zabiegi również nasz klient znajdzie w cenie programu.

Niedocenionymi, a wielce skutecznymi zabiegami są również masaże antycellulitowe, które stricte redukują nam cellulit i usuwają obrzęki. Dodatkowo napinają i uelastyczniają skórę, co jest szczególnie istotne, jeśli mamy dość dużo kilogramów do zgubienia, a nasza skóra jest pozbawiona jędrności.

Rozpoczynając z Yasumi w Koninie walkę o swoją wymarzoną figurę, każdy klient w ramach programu otrzymuje analizę i pomiar, suplementy diety, dietę redukcyjną i stabilizacyjną, seanse w elektrosaunie oraz pomoc i motywację na każdym etapie. Sukces bowiem naszych pacjentów, jest i naszym sukcesem.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/nadszedl-czas-na-przygotowania-do-sezonu-bikini">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
14
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: