infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Michał Szpak zaśpiewał przed KDK

piątek Czerwiec 7, 2019

Konin znów stał się stolicą dziecięcej piosenki i tańca. Do Konina na 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca przyjechało 2500 młodych artystów z Polski i 15 krajów. Dla nich i dla mieszkańców Konina zaśpiewał Michał Szpak.

 To był koncert Festiwal Miastu. Koncerty gwiazd są tradycją Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Było mocno, rockowo, nie zabrakło coverów i znanych hitów Michała Szpaka. Artysta w Koninie przyznał, że od kilku tygodni jest w trasie, ale niesamowicie cieszy się, że przyjechał do uczestników Festiwalu. Ze sceny pozdrowił też bliskich ze Śląska, którzy uczestniczą w konińskiej imprezie. Piątek to kolejny dzień festiwalowych zmagań. Wokaliści i tancerze, którzy zakwalifikowali się do koncertów finałowych będą prezentować się kolejny raz przed jurorami. Specjaliści wybiorą najlepszych z najlepszych, którzy w sobotę wystąpią w Koncercie Galowym na konińskiej starówce.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/michal-szpak-zaspiewal-przed-kdk">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
90
%
3
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: