ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Medale dla zespołów z KDK

środa Grudzień 11, 2019

Konińskie zespoły taneczne zdobyły medale podczas Grand Prix we Wrześni. Medale przywieźli tancerze zespołów FUKS i CODA z Konińskiego Domu Kultury. FUKS Margarita Szczepankiewicz w kategorii disco dance solo powyżej 15 lat wytańczyła 1 miejsce. Margarita w duecie z Pauliną Ławniczak w kategorii powyżej 15 lat zdobyły również złoty medal. Majka Crabgras w kategorii solo junior 12-15 lat wywalczyła 2 miejsce. Mini formacja FUKS Juniors Team zajęła 2 miejsce. Duet 12-15 lat: Majka Gniewkowska i Wiktoria Hundert zdobył 3 miejsce, Julia Frątczak w kategorii disco dance do 8 lat – również 3 miejsce. Brązowy medal wytańczył FUKS Seniors Team w kategorii mini formacje inne formy tańca powyżej 15 lat. CODA Formacja contemporary 9-11 lat zajęła 2 miejsce, Formacja jazz 12-15 lat - 3 miejsce, Formacja jazz powyżej 16 lat - 3 miejsce. Dodatkowo tancerki z CODY zatańczyły prezentacje solowe: Weronika Brzęcka, Julia Siodła, Laura Radziejewska, Ewelina Pisarska, Klaudia Wadelska i Gabriela Siuda. W finale solo contemporary 16+ ZT CODA reprezentowała Weronika Brzęcka. Laura Radziejewska i Gabriela Siuda dotarły do półfinału solo 12-15 contemporary. W finale tej kategorii znalazła się Klaudia Wadelska. W kategorii solo jazz 12-15 Gabriela Siuda i Klaudia Wadelska wywalczyły finał.