infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Lewicobus w Koninie

sobota Wrzesień 21, 2019

Lewicobus z Robertem Biedroniem odwiedził Konin. Kandydaci do Parlamentu mówili o  wspieraniu średniej wielkości miast, takich jak Konin.

Przyjechaliśmy specjalnie do Konina, żeby zadeklarować że średniej wielkości miasta pod rządami lewicy znajdą znów swoje godne miejsce na mapie Polski-mówił Robert Biedroń. Zdaniem Biedronia, po likwidacji dawnych województw, to właśnie średniej wielkości miasta straciły najwięcej, prestiż i możliwości finansowe. Samorządy muszą otrzymać  wsparcie państwa, a średniej wielkości miasta muszą odzyskać swoją godność-mówił Robert Biedroń. Politycy lewicy dodali, że to właśnie w Koninie, a nie w Poznaniu, powinno załatwiać się wszystkie sprawy związane z urzędami wojewódzkim i marszałkowskim. Robertowi Biedroniowi towarzyszyli kandydaci lewicy do sejmu oraz popierany przez lewicę kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora Maciej Sytek.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/lewicobus-w-koninie">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
14
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: