25wrzesień2018

25 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Wystawy i plenery » 35. Przegląd Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę”

35. Przegląd Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę”

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 6 grudnia, o godz. 17.00 na podsumowanie 35. Przeglądu Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę”. 

sztaluga

Podczas uroczystego spotkania poznamy najlepszych autorów, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji. Na widzów czeka różnorodna twórczość plastyczna przejawiająca się m.in. w malarstwie, rzeźbie, grafice i fotografii.

Wystawę można oglądać do 10 stycznia 2014 r.

Przegląd jest swoistą platformą prezentacji bogatej twórczości autorów z subregionu konińskiego. Umożliwia spotkanie i wymianę doświadczeń w zakresie poszukiwań artystycznych. Biorą w nim udział twórcy (z wyjątkiem studentów, absolwentów akademii i wyższych szkół sztuk plastycznych oraz członków stowarzyszeń twórczych), którzy prezentują prace o różnorodnym charakterze.

W tym roku nadesłano ok. 100 prac. O ich zakwalifikowaniu do wystawy oraz o przyznaniu nagród decyduje komisja artystyczna Przeglądu powołana przez organizatorów. Prace ocenione będą w dwóch kategoriach wiekowych: I - 17-19 lat, II - powyżej 19 lat.

Dla tych, którzy poszukują inspiracji na ustrojenie domu na święta przygotujemy kiermasz ozdób wykonanych przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Michalinowie.