19sierpień2018

19 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Koncerty i imprezy » Dzieciaki w Centrum

Dzieciaki w Centrum

Animacje, zumba, dmuchańce, malowanie buziek i europejski pokaz mody czekać będą na dużych i małych, którzy wezmą udział w pikniku Dzieciaki w CENTRUM, na placu przed Konińskim Domem Kultury. Piknik odbędzie się 12 sierpnia w ramach Kulturalnego Piątku. Start o godz. 17.00.

dzieciaki


Dzieciaki w Centrum, to program realizowany w KDK od stycznia tego roku. We wrześniu rusza jego druga edycja.

W ostatnią niedzielę każdego miesiąca, Kino Centrum zaprasza na pokazy filmów dla dzieci i dorosłych. O godz. 14.00 odbywa się projekcja filmu dla młodego widza. Później dzieci biorą udział w tematycznych warsztatach poświęconych twórczości filmowej, a rodzice oglądają dedykowany im film. Dzieciaki w CENTRUM w tym sezonie, po raz pierwszy spotykają się w kinie CENTRUM, 25 września.

Tym razem, Dzieciaki w CENTRUM, w nieco innej innej odsłonie. W piątek 12 sierpnia, zapraszamy tych dużych i małych, na rodzinny piknik pod hasłem ,,Europejskie Dzieciaki w CENTRUM, bawią się i uczą”. Zaczynamy o godz. 17.00. Obok edukacji, będzie oczywiście moc zabawy – mówią animatorzy.

Na placu przed Konińskim Domem Kultury staną dmuchańce. Będzie pokaz mody ,,Stwórz z nami idealny strój filmowy z wakacyjnej wyprawy”. Będzie malowanie buziek, słodkości, pokaz baniek mydlanych, podwodny świat z magicznego piasku, kreatywne stoliczki oraz taneczna podróż po Europie.