21sierpień2018

21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Koncerty i imprezy » Dziś koncert Kamila Bednarka. Wstęp BEZPŁATNIE!

Dziś koncert Kamila Bednarka. Wstęp BEZPŁATNIE!

„Jeśli chcesz śpiewać reggae, musisz wyśpiewać uczucie całym ciałem” – mówi ten facet, a właściwie chłopak, do którego talentu uśmiechnął się los. Nim poznali go widzowie i słuchacze w całym kraju, długo zajmował się muzyką. Telewizyjny program, który łowił uzdolnionych młodych ludzi, dał mu szansę na zaistnienie w świadomości słuchaczy, a jemu? Na dzielenie się emocjami i spełnianie marzeń. Dzięki niemu ludzie jeszcze bardziej pokochali muzykę i pozytywny przekaz, jaki niesie reggae. Kamil Bednarek wystąpi przed konińską publicznością 5 czerwca o 20.00 na skwerze przed KDK.Bednarek

 

 

Koncert Bednarka, będzie muzycznym prezentem dla mieszkańców miasta i dzieci, które przyjechały do Konina, by wziąć udział w 35. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca, który rozpoczął się 4 czerwca br. Przypomnijmy, że artysta wydał dwie płyty (osiągnęły one status potrójnej platyny, mowa o „Jestem” 2012 i „Jestem… suplement” 2013), był nominowany w plebiscycie Superjedynki (jako Superartysta, 2012; jako Superartysta i Superalbum 2013). Zajął również 3 miejsce w koncercie TOPtrendy 2013, został nagrodzony w kategoriach Najlepszy polski artysta, Najlepszy artysta Europy Wschodniej i Najlepszy artysta międzynarodowy w MTV Europe Music Awards (2013). Występował też z innymi polskimi artystami tego nurtu, z Farben Lehre odbył wspólną trasę, znalazł się również w ich wydawnictwie.  Swoją karierę rozpoczynał w zespole Stargard Muffin. Niedawno nagrywał w kolebce reggae – na Jamajce.

Przearanżowany przez niego utwór Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nieznany” stał się piosenką promującą film Andrzeja Wajdy – „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Kamil Bednarek skończył 10 maja tego roku 23 lata, jest niewiele starszy od najstarszych uczestników dziecięcego festiwalu w Koninie. I żywym dowodem na to, że marzenia wspierane ciężką pracą się spełniają.

Wstęp na koncert artysty jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

źródło: KDK Konin - Iza Bobrowska

Foto: Łukasz Ratajczak