18wrzesień2018

18 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Koncerty i imprezy
kwalifikacje 5

Ponad 100 wykonawców w 39. festiwalu

Cztery dni przesłuchań, ponad 400 prezentacji – za nami Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających do 39. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

noc kultury2

Noc Kultury- start

Po raz czwarty CKiS w Koninie organizuje Noc Kultury. Dziś można posłuchać Maleńczuka, wybrać się do kina lub na wystawę.

fantazja

Kulturalny Piątek z Fantazją

Kulturalny Piątek z zespołem Fantazja już 28 lipca. Przed Konińskim Domem Kultury wystąpią seniorzy ze znanym i lubianym repertuarem. To będzie koncert na cygańską nutę.

dzieciaki

Dzieciaki w Centrum

Animacje, zumba, dmuchańce, malowanie buziek i europejski pokaz mody czekać będą na dużych i małych, którzy wezmą udział w pikniku Dzieciaki w CENTRUM, na placu przed Konińskim Domem Kultury. Piknik odbędzie się 12 sierpnia w ramach Kulturalnego Piątku. Start o godz. 17.00.

fb TRANSATLANTYK 900x900

Transatlantyk Łódź w podróży wkrótce w Koninie

Kolacja filmowa, koncert Doroty Osińskiej, ale przede wszystkim dobre kino w znakomitej obsadzie, wyreżyserowane przez mistrzów, przygotowano z okazji konińskiej edycji festiwalu Transatlantyk Łódź w podróży. Na wydarzenia zapraszamy od 21 do 23 lipca. W Łodzi Transatlantyk potrwa od 14 do 21 lipca. Tematem przewodnim festiwalowych działań jest w tym roku SIŁA KOBIETY.

Noc Kultury - 1200x864

Noce z kulturą

Wystawy, koncerty, filmy, atrakcje dla najmłodszych i spotkanie kulinarne - to propozycje na kolejną już Noc Kultury w Koninie. CKiS zaprasza na wydarzenie po raz czwarty, od 16 do 18 września.