infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Kolejni piraci drogowi stracili prawo jazdy

wtorek Styczeń 14, 2020

Funkcjonariusze pełniący służbę na drodze niestety cały czas ujawniają osoby, które w sposób rażący łamią przepisy i nakazane ograniczenia. Podczas minionego weekendu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech piratów drogowych, którzy w terenie zabudowanym pędzili z prędkością ponad 100 km/h.

11 stycznia w Kopojnie dwie osoby straciły w ten sposób prawo jazdy. Kierujący VW Passatem jechał z prędkością o 52 km/h większą niż dopuszczalna, a kierowca Seata przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Dzień później w Kamieniu zatrzymano kolejnego pirata drogowego, który jechał przez wieś z prędkością 103 km/h. Policjanci zatrzymali prawa jazdy kierowców oraz nałożyli mandaty i „dopisali” punkty karne na koncie nieodpowiedzialnych kierowców. Zatrzymane dokumenty zostaną przesłane do właściwego starosty, który wyda formalną decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/kolejni-piraci-drogowi-stracili-prawo-jazdy">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
3.3
°C
91
%
14
km/h
0.1
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: