infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Festyn charytatywny dla Fabiana

piątek Sierpień 23, 2019

Akcja dla małego Fabianka z Kazimierza Biskupiego, cierpiącego na chorobę nerek odbędzie się jutro, tj 24 sierpnia w Wieruszewie.

Fabianek Naworski  ma bardzo złożoną wadę nerek. Dziecko ma schyłkową niewydolność nerek, oznacza to że to już jest o krok do dializ. Rodzice dokładają wszelkich starań, aby do tego nie doszło. Stosują dietę niskobiałkową, kontrolują stan dziecka robiąc dodatkowe badania. Fabian musi zażywać wiele leków. Do tego dochodzą częste wizyty w CZD w Warszawie. Jeśli nawet dojdzie do przeszczepu grozi Fabiankowi noszenie woreczka na mocz, gdyż lekarze nie są w stanie ocenić czy pęcherz będzie funkcjonował prawidłowo i czy nie będzie stwarzał zagrożenia nowej nerce częstymi zakażeniami związanymi z torbielą w pęcherzu. W planach akcji charytatywnej dla Fabiana jest kiermasz, licytacje, pokaz pierwszej pomocy, animacje, koncerty. Start 15.30.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/festyn-charytatywny-dla-fabiana">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
1.1
°C
91
%
10
km/h
0.0
mm
0
cm
30
%
Nadchodzące wydarzenia: