infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  13
  Sty
  2019

  Dzieciaki w Centrum

  14:00Koniński Dom Kultury

  Zapraszamy w niedzielę, 13 stycznia na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Nie zabraknie dobrego kina, warsztatów filmowo-artystycznych i wspaniałej zabawy.

  Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

  W niedzielę, 13 stycznia dzieci wspólnie z rodzicami zajrzą do sekretnego świata kotów i razem z kotkiem Oskarem poszukają mitycznej kociej krainy Miaukocji. Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne prowadzone przez pedagogów i instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. Nie zabraknie zajęć teatralnych, plastycznych i tanecznych. W czasie gdy dzieci będą uczestniczyły w warsztatach, rodzice wrócą do sali kinowej, by obejrzeć nowy film Kingi Dębskiej ,,Zabawa, zabawa”. Autorka hitu ,,Moje córki krowy” tym razem podjęła temat alkoholizmu.

  Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 7 stycznia.

  Dzieciaki w Centrum
  13 stycznia, niedziela

  Godz. 14.00 – film ,,Sekretny świat kotów” (czas trwania 1 godz. 27 min)
  Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci
  Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Zabawa zabawa” (czas trwania 1 godz. 28 min)
  Bilety na film: 10 zł

Konin
13.9
°C
90
%
17
km/h
0.1
mm
42
%
Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń