infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  16
  Gru
  2018

  Salon poezji z Anna Seniuk

  18:00Koniński Dom Kultury

  Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych będzie gościem Świątecznego Salonu Poezji, który odbędzie się w Konińskim Domu Kultury 16 grudnia.

  Na świąteczny salon zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Tradycją jest bowiem, że grudniowe czytanie poezji to również spotkanie pokoleń.

  Anna Seniuk od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.  Występowała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Niezapomnianą kreację aktorską Magdy Karwowskiej stworzyła w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” w reżyserii Jerzego Gruzy. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia od lat 70. XX w. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci.

  Anna Seniuk w Konińskim Domu Kultury gościła ostatnio w 2013 r. Była gościem premiery filmu ,,Kanadyjskie sukienki” w reżyserii Macieja Michalskiego.

  Podczas grudniowego Salonu Poezji nie zabraknie poezji poświęconej świętom Bożego Narodzenia, rodzinie, miłości i tradycji. Aktorce towarzyszyć będą na scenie małe i duże Muzyczne Anioły. Salon rozpocznie się o godz. 18.00.
  Bilety w cenie 20 zł  i 15 zł (Karta Seniora) do nabycia w kasie Konińskiego Domu Kultury.

  Fot. Zdzisław Siwik

Konin
-1.2
°C
94
%
12
km/h
0.0
mm
0
cm
80
%
Nadchodzące wydarzenia: