infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Europejski Dzień bez Samochodu w Koninie

środa Wrzesień 18, 2019

Miejski Zakład Komunikacji  w Koninie tradycyjnie od kilku lat, w związku z Europejskim Dniem bez Samochodu organizuje „Dzień otwarty".

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę w godzinach od 10.00 do 17.00 w Zajezdni Autobusowej przy ul. M. Dąbrowskiej.  Będzie można porozmawiać z kierowcami autobusów i poznać ich pracę, zobaczyć z bliska tabor autobusowy (ten nowy i troszkę starszy). Na odwiedzających czekają atrakcje. Między innymi spotkanie z konińskimi cyklistami oraz motocyklistami. Z okazji Dnia bez samochodu zachęcamy  do korzystania z ekologicznego transportu. W tym roku naszym hasłem przewodnim jest „Spalam kalorie a nie benzynę". Zadbajmy więc wspólnie  o środowisko, przy okazji dbając o swoje zdrowie. Korzystajmy  z roweru miejskiego, parkujmy samochód i przesiadajmy się do autobusów komunikacji miejskiej- zachęcają organizatorzy.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/europejski-dzien-bez-samochodu-w-koninie">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
90
%
8
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: