infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Dzień Edukacji Narodowej

poniedziałek Październik 14, 2019

Dzień Edukacji Narodowej świętowano w MDK. 7 osób otrzymało odznakę honorową „Za zasługi dla Miasta Konina”, a 41 nagrodę Prezydenta Miasta Konina podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej - tradycyjne święto nauczycieli i pracowników oświaty - każdego roku jest okazją do refleksji na temat potencjału polskiego systemu oświaty oraz trudu wykonywania zawodu nauczyciela. Jest to także okazja do wyrażenia podziękowań i wręczenia wyróżnień oraz nagród nauczycielom, pracownikom szkół oraz placówek za szczególne osiągnięcia w pracy– powiedział prezydent Piotr Korytkowski. Odznaki honorowe otrzymali: Dorota Silska, Barbara Matela, Ewa Strzykowska ze Szkoły Podstawowej nr 9, Beata Wawrzyniak z Przedszkola nr 2, Paulina Kałużna z Przedszkola nr 15, a także Beata Marszał i Juliusz Stanisław Żyto z Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie. Nagrody prezydenta trafiły do 41 osób związanych z przedszkolami, szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi oraz placówkami oświatowymi.

 

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/dzien-edukacji-narodowej">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
3.3
°C
91
%
10
km/h
7.2
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: