ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

27. Memoriał Zenona Ryszewskiego.

niedziela Luty 9, 2020

27. Memoriał Zenona Ryszewskiego, III Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Szabli odbył się w Koninie.

Memoriał odbywa się regularnie od 1993 roku. Najlepiej poradzili sobie zawodnicy z Warszawy i Sosnowca. Koninianie nie awansowali do finałów. W finale kobiet zwyciężyła Marta Puda (TMS Sosnowiec). W turnieju mężczyzn wygrał Piotr Szczepanik z  Victora Warszawa. Konińscy szabliści Sylwia Matuszak i Mateusz Godlewski zajęli szóste miejsca, Adrian Stanisławski piąte, a Krystian Borkiewicz siódme.